Asociatia Balint din Romania

Bine aţi venit pe site-ul Asociaţiei Balint din România. Scopul acestei Asociaţii este . De a sprijini participantii în a înţelege mai bine contextul emoţional al relaţiei interumane. De a realiza formarea psihologică continuă a participanţilor. De a îmbunătăţi prin cuvânt calitatea relaţiei terapeutice între medic şi bolnav - terapeut si pacient - şi a comunicării dintre membrii diferitelor categorii profesionale. De a creea o punte între etnii, confesiuni, categorii sociale, regiuni, ţări.

OVERVIEW

This domain asociatiabalint.ro presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have evaluated sixteen pages within the web site asociatiabalint.ro and found twenty-four websites associating themselves with asociatiabalint.ro.

ASOCIATIABALINT.RO RANKINGS

This domain asociatiabalint.ro is seeing fluctuating levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for asociatiabalint.ro

Traffic ranking (by month) for asociatiabalint.ro

Traffic ranking by day of the week for asociatiabalint.ro

Balint Nederland

Website van de landelijke Balint vereniging in Nederland. Aanmelden als lid van Balint Nederland. Intervisiedagen, studiedagen en symposia. Balint verenigingen in andere landen. Wat is een Balint groep? Lid worden van een groep. Intervisiedagen, studiedagen en symposia. BALINT intervisiedag Aken, vrijdag 8 tm zaterdag 9 juni 2018.

Dr. Munzlinger Attila weboldala

Felkerült a weboldalra 135 db. Erdély szélén, Románia szívében lakom, Gyergyószárhegyen. Nappal a település családorvosaként dolgozom. 2011 május Egyéni asztrofotó kiállítás Csíkszeredában.

WHAT DOES ASOCIATIABALINT.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of asociatiabalint.ro Mobile Screenshot of asociatiabalint.ro Tablet Screenshot of asociatiabalint.ro

ASOCIATIABALINT.RO HOST

We revealed that a single root page on asociatiabalint.ro took eight hundred and ninety-one milliseconds to come up. Our parsers could not find a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider asociatiabalint.ro not secure.
188.212.156.65

I discovered that asociatiabalint.ro is utilizing the Apache os.

Asociatia Balint din Romania

DESCRIPTION

CONTENT

This domain has the following in the web page, "Bine aţi venit pe site-ul Asociaţiei Balint din România." Our analyzers observed that the web site also stated " Scopul acestei Asociaţii este ." The Website also stated " De a sprijini participantii în a înţelege mai bine contextul emoţional al relaţiei interumane. De a realiza formarea psihologică continuă a participanţilor. De a îmbunătăţi prin cuvânt calitatea relaţiei terapeutice între medic şi bolnav - terapeut si pacient - şi a comunicării dintre membrii diferitelor categorii profesionale. De a creea o punte între etnii, confesiuni, categorii sociale, regiuni, ţări." The website's header had Asociatia Balint din Romania as the most important keyword.

MORE BUSINESSES

TRATAMENT PENTRU CANCERUL CANIN

Mii de caini mor anual din cauza lipsei de informatie! Si inca pe atat din cauza cancerului si a lipsei de informatie. CE E DE FĂCUT? E o vorba care m-a stresat întotdeauna. Una d-aia de filme proaste, pe care ai senzaţia că le-ai văzut de 1000 de ori! .

Asociaţia Betania

Bine aţi venit pe pagina web a Asociaţiei Betania! De peste 20 ani suntem împreună. Pentru că ne pasă! Înființată la data de 24 octombrie 1995, Asociația Betania a devenit organizație de utilitate publică în septembrie 2004 prin Hotărârea de Guvern nr. 848 din 15 septembrie 2004 şi a fost prima organizaţie din judeţul Bacau care a obţinut acest statut. Fiecare donaţie pe care o faceţi va ajunge direct la beneficiarii proiectelor noastre! În dezvoltarea psihom.

ORDINUL BIOINGINERILOR DIN ROMANIA

Departamentului de Cercetare in Domeniul Tehnicilor si Tehnologiei Medicale. Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email. INFORMATII - MEMBRI - ABR.

Asociatia Biounivers Site-ul Asociaţiei Biounivers

Ne găsiți la noua adresa de internet www. Conservarea biodiversității în două situri Natura 2000 prin implicarea comunităţilor locale. Fascinanta lume a tăului fără fund.

Asociatia Brokerilor

Bursa de Valori Bucuresti trebuie sa asigure transparenta activitatilor sale prin accesul neingradit al tuturor jurnalistilor de specialitate la evenimente. Ghid de bune practici aplicabil furnizorilor de servicii financiare nebancare, A. Cursurile online sunt cursuri de initiere in piata de capital si reprezinta primul .